Pomożemy Ci zorganizować wytworne wesele, o którym Twoja rodzina i przyjaciele będą wspominać przez długie lata.

W

Wesele w Villatoro

Sala bankietowa na 200 osób

Spektakularna sala bankietowa przygotowana na przyjęcie nawet 200 gości jest istną „perłą w koronie” Villatoro. Imponująca przestrzeń urządzona w wyjątkowym stylu, gwarantuje nie tylko wygodę świętujących przy stolikach, ale także swobodną zabawę i taniec na parkiecie, który znajduje się pod piękną, marmurową sceną, już czekającą na Twój zespół weselny!

Sala bankietowa zintegrowana jest z rozległym tarasem, z którego rozpościera się cudowny widok na park oraz zabytkową część Zgorzelca i Görlitz. To idealne miejsce, aby celebrować dzień, w których chcesz, żeby wszystko było perfekcyjne.

M

Menu weselne

pakiet od 319zł/osobę

Tradycyjne potrawy w najlepszym wydaniu, w połączeniu z wyrafinowanymi smakami wywodzącymi się z między innymi z kuchni śródziemnomorskiej, bez wątpienia wprawią w zachwyt Nowożeńców i Gości weselnych. Menu komponujemy indywidualnie dla każdego przyjęcia i z przyjemnością pomożemy Wam dobrać pozycje dopasowane do Waszych pomysłów oraz potrzeb.

Oferujemy również szereg kulinarnych opcji dodatkowych, które jeszcze spotęgują spektakularny efekt Twojego przyjęcia!

A

Atrakcje weselne

Pozwól nam zrobić więcej

W takim dniu każdy szczegół powinien być spełnieniem Twoich marzeń! Od czerwonego dywanu na wejściu do sali, przez olbrzymią fontannę z czekoladą, czy prywatny viproom dla Pary Młodej, po wyszukane gry i zabawy dla Twoich gości prowadzone przez doświadczonych animatorów. Villatoro zapewnia szeroki wachlarz możliwości, który z pewnością spełni Twoje nawet najbardziej fantazyjne oczekiwania.

  Villatoro
 
  / 

Skontaktuj się z nami

rezerwacja pokoju, konferencje i wesela